Renault Trafic
2.0 DCI AUT. ROLSTOEL | INVALIDE BUS | LIFT | 2 SCHUIFDEUREN | CAMERA | TREKHAAK | STANDKACHEL
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 DCI AUT. ROLSTOEL | INVALIDE BUS | LIFT | 2 SCHUIFDEUREN | CAMERA | TREKHAAK | STANDKACHEL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 juni 2013 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 187.295 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VD-237-Z |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 84 kw / 115 pk |
| Laadvermogen: | 939 kg |
| Gewicht: | 2.091 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
- trekhaak
- Infotainment
- radio
- Interieur & Comfort
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Overig
- airco
- cruise control
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Navigatie-pakket
- Pack Airco
- radio-CD/MP3 speler
- Trekhaak afneembaar